Wielkość tekstu

Galerie zdjęć i filmów

Spis treści

Sołtysi (2)

Sołectwo Borek

Sołtys: Bogdan Malek,

Skład Rady Sołeckiej: Toruńczak Marian, Okuniewska Jolanta, Malek Stanisław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Bielawki, Borek

 

 

Sołectwo Kistowo

 

Sołtys: Theus Antoni,

Skład Rady Sołeckiej: Kukowski Piotr, Okuniewski Jan, Domaszk Daniel, Wolski Czesław, Wolski Józef

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Borek Kamienny, Chojna, Kistowo, Kistówko

 

Sołectwo Mściszewice

Sołtys: Stencel Maria,

Skład Rady Sołeckiej: Birr Sylwia, Fierka Danuta, Klasa Tadeusz, Mielewczyk Helena,

Szuta Katarzyna

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Mściszewice

 

Sołectwo Podjazy

Sołtys: Labuda Maria,

Skład Rady Sołeckiej: Jereczek Brunon, Myszk Czesław, Stefan Jażdżewski, Wenta Marzena, Zelewski Ireneusz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Amalka, Podjazy, Widna Góra

 

Sołectwo Sucha

Sołtys: Domaszk Jan,

Skład Rady Sołeckiej: Kropidłowski Bogusław, Orłowski Andrzej, Stenka Stanisław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Kołodzieje, Nowe Pole, Sucha

 

Sołectwo Sulęczyno

Sołtys: Bernadeta Baske,

Skład Rady Sołeckiej: Bielawa Kazimierz, Bober Gerard, Paszylk Edmund

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Bukowa Góra, Kłodno, Nowy Dwór, Ostrów Mausz, Sulęczyno

 

Sołectwo Węsiory

Sołtys: Maria Łukowicz,

Skład Rady Sołeckiej: Hinc Magdalena, Hinca Zbigniew, Ostrowska Małgorzata, Rekowski Krzysztof, Rekowski Mirosław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Borowiec, Czarlino, Węsiory

 

Sołectwo Zdunowice

Sołtys: Zblewski Jan,

Skład Rady Sołeckiej: Głodowski Józef, Gruchała Rafał, Hapka Barbara

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ogonki, Ostrowite, Zdunowice

 

Sołectwo Żakowo

Sołtys: Złoch Stanisław,

Skład Rady Sołeckiej: Cichosz Józef, Gawin Witold, Labuda Wojciech, Pazdan Grzegorz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Żakowo

 

Sołtysi

 

Sołectwo Borek

Sołtys: Bogdan Malek,

Skład Rady Sołeckiej: Toruńczak Marian, Okuniewska Jolanta, Malek Stanisław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Bielawki, Borek

 

Sołectwo Kistowo

Sołtys: Theus Antoni,

Skład Rady Sołeckiej: Kukowski Piotr, Okuniewski Jan, Domaszk Daniel, Wolski Czesław, Wolski Józef

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Borek Kamienny, Chojna, Kistowo, Kistówko

 

Sołectwo Mściszewice

Sołtys: Stencel Maria,

Skład Rady Sołeckiej: Birr Sylwia, Fierka Danuta, Klasa Tadeusz, Mielewczyk Helena,

Grenz-Szuta Katarzyna

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Mściszewice

 

Sołectwo Podjazy

Sołtys: Labuda Maria,

Skład Rady Sołeckiej: Jereczek Brunon, Myszk Czesław, Stefan Jażdżewski, Wenta Marzena, Zelewski Ireneusz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Amalka, Podjazy, Widna Góra

 

Sołectwo Sucha

Sołtys: Domaszk Jan,

Skład Rady Sołeckiej: Kropidłowski Bogusław, Orłowski Andrzej, Stenka Stanisław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Kołodzieje, Nowe Pole, Sucha

 

Sołectwo Sulęczyno

Sołtys: Bernadeta Baske,

Skład Rady Sołeckiej: Bielawa Kazimierz, Bober Gerard, Paszylk Edmund

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Bukowa Góra, Kłodno, Nowy Dwór, Ostrów Mausz, Sulęczyno

 

Sołectwo Węsiory

Sołtys: Maria Łukowicz,

Skład Rady Sołeckiej: Hinc Magdalena, Hinca Zbigniew, Ostrowska Małgorzata, Rekowski Krzysztof, Rekowski Mirosław

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Borowiec, Czarlino, Węsiory

 

Sołectwo Zdunowice

Sołtys: Zblewski Jan,

Skład Rady Sołeckiej: Głodowski Józef, Gruchała Rafał, Hapka Barbara

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Ogonki, Ostrowite, Zdunowice

 

Sołectwo Żakowo

Sołtys: Złoch Stanisław,

Skład Rady Sołeckiej: Cichosz Józef, Gawin Witold, Labuda Wojciech, Pazdan Grzegorz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa: Żakowo

 

Bieżące prace władz samorzadowych

(Linki otworzą się w nowym oknie - na stronie BIP Gminy Sulęczyno)
Protokoły z posiedzeń Rady Gminy
Uchwały Rady w roku 2014